XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2023 r.

XXXIII Niedziela Zwykła - 19.11.2023 r.
  1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna od czwartku do soboty każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Przez cały miesiąc listopad można zyskać odpust cząstkowy za jedną wybrana przez siebie duszę.
  3. Od poniedziałku do czwartku będzie mnie zastępował ks. Andrzej Witek. W tym czasie będę uczestniczył w corocznych rekolekcjach kapłańskich.
  4. Po mszy świętej można złożyć ofiarę na fundusz Kościoła w potrzebie. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na budowę kościoła, Za tydzień niedziela budowlana.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto Akcji Katolickiej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  6. Uporządkujmy przed zimą groby zmarłych. Bardzo proszę o segregowanie odpadów. Odpady naturalne biodegradalne proszę składać oddzielnie na pryzmę. Bóg zapłać za złożenie ofiar na pokrycie kosztów wywozu śmieci przy cmentarzu. Bóg zapłać Panu Sołtysowi.
  7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożenie ofiar. Bóg zapłać za pracę przy tartaku Panom Janowi Kulinowskiemu, Michałowi Lach i Jozefowi Solarz. Bardzo proszę pomoc tych parafian, którzy jeszcze w tym roku nie mieli możliwości pracy.
  9. Są już świece wigilijne Caritas mała 10 zł, duża 25 zł. Na bocznym ołtarzu są torby papierowe dla chętnych, którzy zechcą przygotować paczkę świąteczną dla ubogich.
  10. Niech Dobry Bóg udzieli nam swojego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Intencje mszy świętych od 20 do 26 listopada 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Rozalię i Władysława Piórkowscy.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Eugeniusza Damian w 10 rocznice śmierci.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Artura Hrapkowicz od Marii Sowa.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Annę Kurczab od Straży Pożarnej w Chojniku.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Błażeja w rocznice śmierci Stanisława Rejkowicz.
  6. Sobota o godz. 7.00 za zmarłych wypominanych.
    • o godz. 7.00 za Parafian oraz ofiarodawców budowy nowego Kościoła.
    • o godz. 9.00 z okazji 50 urodzin Ewy z podziękowaniem za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
    • o godz. 11.00 w 40 rocznice ślubu Anny i Edwarda Wąsowskich prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.