XIX Niedziela Zwykła – 13.08.2023 r.

XIX Niedziela Zwykła - 13.08.2023 r.

1. Módlmy się w sierpniu o ludzi podejmujących dobrowolną abstynencję. Można wpisać się do księgi abstynencji. Msze święte w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00. W tym tygodniu msze święte o godzinie 7.00 lub 18.00. Kancelaria czynna po mszach świętych do środy. Spowiedź przed mszami świętymi. Przed mszami świętymi popołudniowymi półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę różaniec i nowenna.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  3. W poniedziałek świętego Maksymiliana Marii Kolbego.
  4. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Rocznica cudu nad Wisłą. Swięto Wojska Polskiego. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  5. W czwartek świętego Jacka.
  6. Czytajmy prasę religijną: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra dla dzieci.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  8. Bog zapłać za pracę przy budowie kościoła: Wojciech Koza, Ryszard Zabawa, Stanisława Kurczab, Donat Piórkowski 2 dni, Roman Kubicz, Mariusz Kras, Krzysztof Janik. Piotr Piórkowski, Józef Adamski, Andrzej Chrzanowski, Zbigniew Kurczab, Tadeusz Knapik, Roman Szarkowicz, Błażej Burnat 5dni, Kornel Burnat 5dni, Andrzej Uchwat, Janusz Burnat, Kazimierz Solarz, Adam Lach, Łukasz Michalik, Józef Solarz. Bóg zapłać za ofiary na pracownikow: Jerzy Kwaśny, Stanisława Murczek, Zdzisław Mól, Stanisława Andrzej Kras, Jerzy Uchwat, Maria Hrapkowicz
  9. W czwartek z Tarnowa wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Bardzo proszę wszystkich, którzy są w stanie dobrego zdrowia i kondycji aby skorzystać z szansy wymodlenia łask dla rodzin i budowy kościoła. Szczególnie zachęcam młodych z naszej parafii.
  10. W tym tygodniu zapraszam do pomocy przy budowie kościoła:
    • poniedziałek 116-125
    • środa 126-135
    • czwartek 136-145
    • piątek 156-165

Intencje mszy świętych od 14 do 20 sierpnia 2023 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Janina Bolesław Ciesielczyk od córki Anny.
  2. Wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP:
    • o godz. 7.00 w intencji Emilii i jej rodziny – prośba o błogosławieństwo Boże, łaski i opiekę NMP.
    • o godz. 9.00 w 30 rocznice ślubu Marty i Adama prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
    • o godz. 11.00 w 10 rocznice ślubu Anety i Mariusza prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Helenę i Władysława w 16 rocznice śmierci od rodziny Kozłowscy.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Genowefę Wójcik od Danuty i Tomasza Wąsik.
  5. Piątek o godz. 18.00 za + Krystynę Kurczab i Stanisław Antonina.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Franciszke Kurczab.
    • o godz. 7.00 za + Mieczysława Mikos od Żony.
    • o godz. 9.00 za + Adolfa Burnat w 7 rocznice śmierci od Żony i Dzieci.
    • o godz. 11.00 za parafian msza święta dożynkowa z podziekowaniem za zebrane plony z prośbą o błogosławieństwo Boże w dalszych pracach.