III Niedziela Zwykła – 22.01.2022 r.

III Niedziela Zwykła - 22.01.2022 r.

1. Przeżywamy niedzielę Słowa Bożego. Czytajmy w naszych rodzinach pismo święte. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę nowenna do Matki Bożej. W czwartek litania do świętego Józefa. W piątek koronka do Bożego miłosierdzia.
  2. Następna niedziela jest niedzielą budowlaną. Ponieważ Caritas Diecezji tarnowskiej organizuje kolejną akcję Paczka dla Ukrainy po mszy świętej do puszki będzie można również złożyć ofiarę na pomoc pogrążonej w wojnie ludności. Za złożone ofiary zakupimy towar i przekażemy paczki potrzebującym. Zbiórkę przeprowadzi młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
  3. We wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego.
  4. W środę święto nawrócenia św. Pawła.
  5. W czwartek wspomnienie św. Tymoteusza i św. Tytusa- dzień Islamu w Kościele. Prosimy dobrego Boga za misje święte, aby wszyscy ludzie uznali w Jezusie Chrystusie Jedynego Zbawiciela świata.
  6. W sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  7. Czytajmy prasę religijną: Gościa Niedzielnego, Promyczek Dobra dla dzieci.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na kościół.
  9. Przekazałem ks. Andrzejowi Witkowi 36 intencji za +Marię Majka

Intencje mszy świętych od 23 do 29 stycznia 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Marię w rocznice śmierci od Juliana Kucharscy i dzieci.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Władysława Gniadek od Moniki Kras.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Joannę Piórkowską.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Marię Michalik w 16 rocznice śmierci.
  5. Piątek o godz. 17.00 podziękowanie za łaski z okazji urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP.
  6. Sobota o godz. 7.00 podziękowanie za łaski z okazji 70 urodzin i imienin z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP od dzieci z rodzinami.
    • o godz. 7.00 z Róży św. Gerarda prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń i zmarłych.
    • o godz. 9.00 za + Henryka Łątka.
    • o godz. 11.00 za Parafian i wszystkich ofiarodawców budowy nowego kościoła.