II Niedziela Zwykła – 15.01.2023 r.

II Niedziela Zwykła - 15.01.2023 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. W tygodniu msze święte o godz. 7.00 lub 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy. W poniedziałek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.30. W czwartek litania do Świętego Józefa. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
  3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na budowę kościoła oraz za ofiary przekazane przy okazji wizyty duszpasterskiej. Bóg zapłać za ofiary z dzisiejszej niedzieli. Przeznaczone są one na pokrycie kosztów ubezpieczenia kościoła i wyposazenia oraz nieszczęśliwych wypadków.
  4. Wczoraj gupa prawie 40 dzieci wraz z opiekunami uczestniczyła w Diecezjalnym spotkaniu kolędników misyjnych z Biskupem Andrzejem Jeżem. Dzieci wywalczyły 2 miejsce w konkursie strojów kolędniczych. Gratuluję Paniom, które zaangażowaniem i pracą przyczyczyniły sie do tego osiągnięcia.
  5. Bóg zapłać Panom za pracę przy ścince drzewa w lesie. Byli to Panowie: W środę Łątka Daniel , Wójcik Roman 3 dni, Stanisław Kubicz 3 dni, Dębosz Łukasz , Gumola Kazimierz 2 dni, Wąsik Tomasz 2 dni, Mruk Bogdan 2 dni, Słowik Leszek 2 dni, Słowik Dawid 2 dni, Słowik Waldemar 3 dni, Dziuban Rafał 3dni, Stanisław Reczkowski 3dni, Józef Solarz 3 dni, Majka Włodzimierz 2 dni, Burnat Tomasz, Solarz Kazimierz, Burnat Kornel, Burnat Błażej, Mleczko Mariusz, Solarz Szczepan.
  6. Czytajmy prasę religijną. Pamiętajmy o czasopismach dla dzieci i dla chorych.
  7. Bóg zapłać za posprzatanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w ostatnim okresie.

Podnieś rączkę Boże Dziecię błogosław Ojczyznę naszą.

Intencje mszy świętych od 15 do 21 stycznia 2023 r.

1. Poniedziałek o godz.17.00 za + Marię Majka od Ryszarda i Małgorzaty.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Kazimierę i Jana Zabawa.
  3. Środa o godz. 17.00 za + Marię Kras od syna Tadeusza.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Teofilę i Józefa Damian.
  5. Piątek o godz. 17.00 za + Ferdynanda Czuba w drugą rocznice śmierci od żony i dzieci.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Stanisława i Julia Gogola.
    • o godz. 7.00 za + Władysławę w pierwszą rocznice śmierci oraz za + Edwarda Burnat w 30 rocznice śmierci.
    • o godz. 9.00 za + Julię i Juliana Góral od wnuczki Bożeny z rodziną.
    • o godz. 11.00 za wszystkich Parafian przyjmujących księdza podczas wizyty duszpasterskiej.