Niedziela Bożego Narodzenia – 25.12.2022 r.

Niedziela Bożego Narodzenia - 25.12.2022 r.

1. Msze święte w przyszłą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Niech Chrystus nowonarodzony błogosławi nasze rodziny i domy.
  3. W poniedziałek święto św. Szczepana pierwszego męczennika.
  4. We wtorek wspomnienie św. Jana Apostoła.
  5. W środę święto św. młodzianków męczenników.
  6. W piątek święto św. Rodziny Jezusa i Józefa.
  7. W sobotę ostatni dzień starego roku. Msza święta z nieszporami na zakończenie roku o godzinie 16.00.
  8. W niedzielę Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi- Nowy Rok. Zmiana tajemnic różańcowych po mszy świętej o godz. 7.00.
  9. Bóg zapłać Akcji Katolickiej za udekorowanie kościoła na święta. Bóg zapłać za organizację kolędy misyjnej, która odbędzie się w środę.
  10. Wizyta duszpasterska w tym roku będzie w tradycyjnym porządku:
    • We wtorek o godz. 17.30- Centrum od Cygnarów do Wąsików.
    • W środę od godziny 9.00- Centrum od Hekłowskich do Ziomków potem od Ceterów do Pytko.
    • W czwartek od godz. 9.00 – Lataniny Zadziale, Kras 56 do Kras 73.
    • W piątek – od godziny 9.00 Dębczoki.
    • W sobotę – od godz. 9.00 Babia Góra, Centrum do Solarzów.
  11. Czytajmy prasę religijną. Mamy specjalne świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego.
  12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na budowę kościoła.
  13. Wraz z nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego składam Wam najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie. Wierzę, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Wam i Waszym Rodzinom w Nowym Roku. Niech w każdym dniu dane Wam będzie odnaleźć w Jezusie Chrystusie prawdziwego Boga.
  14. Niech Dobry Bóg udzieli nam swojego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.

Intencje mszy świętych od 26 grudnia 2022 r. do 1 stycznia 2023 r.

1. Poniedziałek święto św. Szczepana:
    • o godz. 7.00 podziękowanie za kończący się rok z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla członkiń Róży Marii Magdaleny i ich rodzin.
    • o godz. 9.00 za + Pawła Kras w 2 rocznice śmierci.
    • o godz. 11.00 prośba o błogosławieństwo Boże dla Parafian odwiedzanych przez Panią Kościelną i Pana Organistę w podziękowaniu za życzliwe przyjęcie z opłatkami
  2. Wtorek o godz. 17.00 za + Helenę i Bolesława Zabawski.
  3. Środa o godz. 7.00 za + Dawida Helizon.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Roberta Padoł w 2 rocznice śmierci.
  5. Piątek o godz. 7.00 za + Joanne Piórkowską od córki.
  6. Sobota o godz. 17.00 za Parafian z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze dla całej Parafii, Ofiarodawców budowy nowego kościoła.
  7. Niedziela Nowy Rok Uroczystość św. Bożej Rodzicielki:
    • o godz. 7.00 podziękowanie za kończący się rok z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla członków Róży św. Antoniego i rodzin w nowym roku.
    • o godz. 9.00 za + Mieczysław Kawecki.
    • o godz. 11.00 za Dusze w czyśćcu cierpiące.