Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2022 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 23.04.2022 r.

1. Msze święte w niedziele o 7.00, 9.00, 11.00. W tygodniu o 7.00 i 18.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą. Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali z tego sakramentu.
  2. W poniedziałek przed mszą świętą popołudniową zapraszam na półgodzinną adoracje Najświętszego Sakramentu. Szczególnie zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na spotkanie modlitewne.
  3. Przeżywamy święto Miłosierdzia Bożego – patronalne święto Caritas. Zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  4. We wtorek Kościół obchodzi uroczystość świętego Wojciecha głównego patrona Polski.
  5. W niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa majowe.
  6. Ofiary z dzisiejszej mszy świętej przeznaczone są na budowę nowego kościoła. Bóg zapłać.
  7. Rozpoczyna się tydzień miłosierdzia. Odmawiajmy w domach koronkę do Bożego miłosierdzia prosząc o Boże miłosierdzie dla całego świata i pokój w Ukrainie.
  8. Czytajmy prasę religijną.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół.
  10. W środę po wieczornym nabożeństwie spotkanie Akcji Katolickiej. Organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Planowany termin 21 maja. Zapisy u Pani Marty Solarz.
  11. Został zmieniony numer telefonu do plebani na +48 514 604 103.

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was swoim błogosławieństwem.

Intencje mszy świętych od 25 kwietnia do 1 maja 2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 18.00 za + Andrzeja Mleczko w 5 rocznicę śmierci od dzieci z rodzinami.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Genowefę Kras w 7 rocznicę śmierci.
  3. Środa o godz. 18.00 za + Stanisława Błażej Rejkowicz.
  4. Czwartek o godz. 7.00 za + Franciszka Łątka.
  5. Piątek o godz. 18.00 w 30 rocznicę ślubu Zofii i Stanisława prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny.
  6. Sobota o godz. 7.00 za + Stefanie i Jana Laska.
  7. Niedziela o godz. 7.00 w 30 rocznicę ślubu Zofii i Stanisława prośba o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla całej rodziny, o godz. 9.00 za + Zofie i Czesława Solarz w 32 rocznicę śmierci, o godz. 11.00 w intencji Parafian.