Wielkanoc – 18.04.2022 r.

Wielkanoc - 18.04.2022 r.

1. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy. Czas do kolejnej niedzieli Kościół obchodzi się jako jeden dzień Zmartwychwstania Pana Jezusa. Msze święta we wtorek o godz. 18.30. W pozostałe dni msze święte jak zwykle. W niedzielę o 7.00, 9.00 i 11.00. Spowiedź pół godziny przed mszami świętymi. Do niedzieli Miłosierdzia Bożego trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Koronka będzie 15 minut przed nabożeństwem.
  2. Bóg zapłać za ofiary przy adoracji krzyża, które przeznaczone są na ziemię świętą.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  4. Za tydzień niedziela budowlana. Ponieważ jest to również święto Caritas zbiorka do puszek na caritas Diecezji Tarnowskiej.
  5. Młodzież 8 klasy przyjmie jutro w Gromniku o godz. 16.00 sakrament bierzmowania. Wspomnijmy w modlitwie naszych bierzmowanych aby wytrwali w postanowieniach i przyrzeczeniach sakramentalnych.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła. Bóg zapłać za ofiary na kościół, na tacę i na konto.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Świąt Wielkanocnych. Bóg zapłać za życzenia oraz za produkty żywnościowe dla plebanii.

Intencje mszy świętych od 19 do 24 kwietnia 2022 r.

1. Wtorek o godz. 18.30 prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Kamila z okazji 18 urodzin.
  2. Środa o godz. 18.00 za + Juliana Padoł w 19 rocznicę śmierci.
  3. Czwartek o godz. 7.00 za + Stefanie i Michała Maniak.
  4. Piątek o godz. 18.00 za + Jadwigę Wojciech synowie Franciszek Wojciech.
  5. Sobota o godz. 7.00 za + Wojciecha Wójcik z okazji imienin od żony i dzieci.
  6. Niedziela o godz. 7.00 za + Tadeusza Kras rodzice Maria Edward, o godz. 9.00 w 40 rocznicę Ślubu Teresy i Jana Krawczyk, podziękowanie za łaski z prośbą o opiekę Najświętszej Maryi Panny, o godz. 11.00 za Parafian.