Niedziela świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – Ogłoszenia Parafialne

Niedziela świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa - Ogłoszenia Parafialne

1. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00. Kancelaria parafialna czynna po każdej mszy świętej. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą.
  2. Dzisiaj przeżywamy Niedziele świętej Rodziny w oktawie Bożego Narodzenia. Modlimy się o świętość małżeństw i rodzin katolickich.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Apostoła, Ewangelisty oraz poświęcenie wina.
  4. We wtorek  Świętych Młodzianków Męczenników.
  5. W piątek ostatni dzień starego roku. Msza święta z nieszporami na zakończenie roku o  godzinie 16.00.
  6. W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to pierwszy dzień nowego roku oraz światowy dzień modlitw o pokój. Przed ranną mszą świętą Różaniec. Składka z Nowego Roku i I niedzieli miesiąca przeznaczona będzie na cele diecezjalne.
  7. Zgodnie z zarządzeniem ks. Biskupa Ordynariusza rozpoczynamy celebrowanie mszy świętych kolędowych.
  8. Już 1 Stycznia o godzinie 11. 00 będzie odprawiona msza święta w intencji mieszkańców Babiej Góry, a w niedziele o 11.00 za mieszkańców Centrum.
  9. Czytajmy prasę religijną. Mamy specjalne świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego.
  10. Spotkanie Grupy synodalnej w środę po wieczornej mszy świętej.
  11. Bóg zapłać za ofiary na misje składane w ramach akcji kolędników misyjnych. Bóg zapłać kolędnikom oraz Paniom, które przygotowały grupy kolędników.
  12. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni i złożone ofiary na Kościół. Bóg zapłać za pracę przy dekoracji kościoła: Paniom Teresie, Annie, Teresie Łątka, Urszuli Kosteckiej ,Panom Romanowi Wójcikowi, Mieczysławowi Kwaśny, Piotrowi Piórkowskiemu.

Niech Nowonarodzone Dziecię Jezus błogosławi Waszym Rodzinom!

Intencje mszy świętych od 27.12.2021 r. do 02.01.2022 r.

1. Poniedziałek o godz. 17.00 za + Zofie Jan Mikos.
  2. Wtorek o godz. 7.00 za + Janinę Turek.
  3. Środa o godz. 17.00 w 20 rocznicę ślubu Elżbiety i Emila z podziękowaniem za łaski z prośbą o opiekę NMP Nieustającej Pomocy.
  4. Czwartek o godz.7.00 za +Józefa Jachymiak.
  5. Piątek o godz. 16.00 z podziękowaniem za stary rok z prośbą o błogosławieństwo w nowym roku dla członków Róży św. Faustyny i ich rodzin.
  6. Sobota uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, o godz. 7.00 za + Mieczysława Kawecki, o godz. 9.00 za Róże św. Teresy, podziękowanie za stary rok z prośbą o błogosławieństwo w nowym roku dla członkiń Róży i ich rodzin oraz opiekę NMP, o godz. 11.00 w intencji Parafian mieszkających na Babiej Górze.
  7. Niedziela o godz. 7.00 z podziękowaniem za łaski w starym roku z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla członków Róży św. Antoniego i ich rodzin, o godz. 9.00 podziękowanie za łaski w starym roku z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowym roku dla członkiń Róży św. Marii Magdaleny i ich rodzin, o godz. 11.00 w intencji Parafian mieszkających w centrum.